Блог - Шпиталь Шептицького - Київ

Оформлення довідок у Шпиталі Шептицького

Оформлення довідок у Шпиталі Шептицького
Ми дбаємо не лише про ваше здоров’я, але й про ваш вільний час.

Шпиталь Шептицького надає можливість швидко та легко оформити та отримати довідку без черг та зайвих очікувань.

Які довідки можна отримати в Шпиталі Шептицького:

Для декларантів Шпиталю Шептицького послуга безкоштовна, для тих хто ще наразі не уклав декларацію – 750 грн.

Для запису на обстеження телефонуйте за номером гарячої лінії 0800 200 112

Як підготуватись до узд органів малого тазу?

УЗД органів малого таза – це один з методів ультразвукового дослідження, який не потребує особливої підготовки, але певних правил дотримуватись все ж варто. Жінкам для підтримки свого здоров’я варто проходити дане дослідження хоча б один раз у рік (за певних показів кількість може збільшувати лікуючий лікар).

Як підготуватись до узд органів малого тазу?

Підготовка до узд органів малого тазу залежить від методу яким його будуть виконувати:

Трансабдомінальне дослідження проводиться через стінку живота лише через наповнений сечовий міхур, тому перед процедурою обов’язково варто випити 1 літр води. Також за декілька днів до процедури рекомендується утриматись від вживання газоутворюючих продуктів, таких як: газовані напої, бобові, сирі овочі та фрукти, молочні продукти, жирне м’ясо, вироби із дріжджового тіста та чорного хліба.

Трансвагінальне дослідження проводиться шляхом введення у піхву спеціального датчика. Перед процедурою також варто утриматись від вживання газоутворюючих продуктів, не їсти за 4-5 годин до процедури, а також особливу увагу приділити гігієні зовнішніх статтевих органів.

Який період менструального циклу найбільш сприятливий для проведення узд органів малого тазу? 

Отже коли найкращий час для проведення узд малого тазу? Все залежить від того з якою метою дане дослідження призначене:

УЗД вагітності

Крім профілактичних оглядів УЗД органів малого тазу також проводиться і під час вагітності. Дана процедура є дуже важливою і дозволяю лікарю та майбутній мамі переконатись, що з малюком все гаразд та вагітність протікає добре. Крім цього під час цього дослідження майбутні батьки можуть дізнатись стать дитини та побачити малюка на екрані особисто.

УЗД органів малого тазу Львів, Шпиталь Шептицького

У Шпиталі Шептицького проводяться всі ультразвукові дослідження на новітніх апаратах та висококваліфікованими спеціалістами за європейськими протоколами. Ціна УЗД органів малого тазу становить 620 гривень.

Детальніше про цю процедуру на сторінці Ультразвукова діагностика.

З турботою про вас у професійній клініці здоров’я та любові.

Кардіологічні чекапи, або які обстеження потрібні, щоб переконатись у здоров’ї свого серця?

Серце – це найважливіший орган в нашому організмі, який потребує ретельного обстеження, іде мова не лише про діагностику певних серцево-судинних захворювань, але й про планові огляди, адже завжди легше попередити хворобу, ніж її лікувати.

Діагностичний центр Шпиталю Шептицького забезпечує повний огляд вашого кардіологічного здоров’я на сертифікованому обладнанні та висококваліфікованими спеціалістами.

За яких симптомів варто бігти до кардіолога?

Кардіологи виділяють ряд симптомів за яких вам обов’язково варто звернутись до спеціаліста:

Які обстеження можна пройти, щоб переконатись у здоров’ї свого серця?

Консультація кардіолога

Консультація кардіолога Львів – це один з найважливіших етапів обстеження серця. Всі наступні ваші кроки та обстеження повинні бути за призначенням кардіолога, адже самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Електрокардіографія (ЕКГ)

ЕКГ серця – це достатньо проста процедура, за допомогою датчиків, які прикріплюються на грудну клітку, на монітор виводяться скорочення та розслаблення м’язів вашого серця. Завдяки ЕКГ серця лікар може визначити чи є порушення серцевого ритму і чи варто вам перейматись. У разі сумнівів або наявності певних показів лікар може призначити добовий холтер ЕКГ, при якому ритм серця реєструватиметься безперервно протягом доби.
ЕКГ серця може показати аритмію, тахікардію а також ішемічні порушення.
Ціна ЕКГ у кардіологічний центр Шпиталю Шептицького від 160 грн (ЕКГ без трактування) до 330 грн (ЕКГ з трактуванням).

Ехокардіографія (ЕХО серця)

Ехокардіографія або УЗД серця рекомендована для людей у яких присутня гіпертонічна або ішемічна хвороба серця. Її рекомендовано проводити один раз на рік усім після 40 років.
Дослідження дозволить виявити зміни після інфарктів або рубці після операцій, пухлини і вади серця.
ЕХО серця Львів ціна у Шпиталі Шептицького становить 700 гривень у клініці та 2350 гривень при проведенні ЕХО вдома, в межах Львова.

Цистит діагностика та лікування

Цистит – це запалення сечового міхура, що впливає на слизову оболонку сечового, викликане бактеріальною або грибковою інфекцією, яке викликає порушення сечовидільної системи. Лікування циститу призначає лікар уролог.

Цистит причини захворювання

Основними причинами виникнення є:

Симптоми при циститі

Він має яскраво виражені симптоми тому сплутати його з іншими діагнозами майже неможливо, однак самолікування може призвести до ускладнень, тому важливо за будь-яких симптомів звернутися до фахівця.

Симптоми циститу в жінок

Через фізіологічні особливості жінки мають більшу схильність ніж чоловіки, але і захворювання протікає у них в легшому форматі. Цистит у вагітних також часто має місце, оскільки зростання матки, яка зміщує органи, спричиняє неповне випорожнення сечового міхура.

Отже, які симптоми циститу у жінок:

Симптоми циститу у чоловіків

Симптоми у чоловіків не відрізняються від жіночих, однак захворювання протікає у більш важкому форматі та може призвести до ускладнень у разі неправильного або і зовсім відсутності лікування. У деяких випадках у чоловіків даний діагноз може бути пов’язаний з іншими проблемами сечовивідної системи, такими як запальні процеси в передній частині сечовипускного каналу або простатит. Важливо негайно звернутися до лікаря, якщо виникають ознаки, щоб отримати відповідне лікування та запобігти ускладненням.

Діагностика гострого циститу

Запалення сечового міхура, як і будь-яке захворювання потребує встановлення точного діагнозу. Для подальшого лікування циститу лікар уролог призначить такі обстеження:

Запалення сечового міхура лікування

Вчасне звернення до лікаря – найважливіший етап вашого лікування. Подальше лікування захворювання буде залежати від типу запущеності діагнозу.

Гострий цистит лікування

Гострий цистит – це запальний процес у слизовій оболонці сечового міхура, який характеризується раптовим початком симптомів. Це найпоширеніша форма циститу. Симптоми гострого циститу включають часте та нагальне схоплення сечі, біль або пекучість під час сечіння, а також можливий неприємний запах сечі. Зазвичай він викликається інфекцією, зазвичай бактеріальною, і може бути успішно лікуваний за допомогою антибіотиків та симптоматичного лікування. Найчастіше при такому діагнозі лікар уролог призначає постільний режим та збільшення прийому води на добу. Крім цього ваше лікування складатиметься з:

Лікування хронічного циститу

Хронічне запалення – це тривалий запальний процес у слизовій оболонці сечового міхура, який триває протягом тривалого періоду часу, часто більше шести тижнів. Він може виникати як на фоні недостатнього лікування гострого циститу, так і внаслідок повторюваних інфекцій сечовивідних шляхів або інших патологічних процесів. Симптоми хронічного запалення можуть бути менш вираженими порівняно з гострим, але вони можуть впливати на якість життя пацієнта та вимагати системного лікування та довгострокового управління захворюванням. При хронічному циститі, лікар шукатиме збудник даного захворювання. Лікування включатиме:

Лікування циститу у вагітних

Лікування циститу у вагітних жінок є дуже важливим, оскільки ігнорування може мати серйозні наслідки як для самої вагітної жінки, так і для її неродженого дитини. Незважаючи на те, що у деяких випадках цистит може пройти самостійно, у вагітних жінок рекомендується негайно звертатися до лікаря для отримання відповідного лікування. Вагітність – це дуже важливий етап у житті кожної жінки, тому все лікування повинно призначатись лише лікарем, який веде вашу вагітність. Найчастіше при лікуванні циститу у вагітних жінок використовують курс антибіотиків, які не шкодять ні майбутній мамі, ні дитині.

Лікування циститу у Шпиталі Шептицького

Консультація уролога – це перший ваш крок до лікування циститу. У Шпиталі Шептицького ви можете пройти повне обстеження та лікування даного захворювання кваліфікованими спеціалістами.

З турботою про вас у професійній клініці здоров’я та любові.

7 базових досліджень свого здоров’я

Турбота про власне здоров’я та здоров’я своїх близьких завжди у пріоритеті. Але, чи варто звертатись до лікаря, якщо нічого не турбує, якщо так то які саме дослідження варто пройти та як часто їх варто робити?
У цій статті ми зібрали 7 базових досліджень вашого організму, які варто проходити хоча б раз на рік незалежно від віку. Адже завжди легше попередити хворобу аніж потім її лікувати.

Електронна декларація з сімейним лікарем

Декларація з сімейним лікарем – це важливий етап на шляху до вашого здоров’я. Ви можете звернутись до нього у будь-який момент для профілактичного огляду або коли вас щось турбує. Приватний сімейний лікар у Шпиталі Шептицького надає великий перелік безкоштовних послуг для своїх декларантів:

Лабораторні дослідження

Лабораторні дослідження є невід’ємною частиною щорічної діагностики вашого здоров’я. За результатами аналізів можна переконатись у здоров’ї свого організму або ж попередити розвиток певних захворювань.

Загальний аналіз крові

Загальний аналіз крові ( або гемограма ) – це найбільш поширене базове дослідження, завдяки якому можна встановити анемію, діагностувати запалення, а також визначити тип інфекції. Він показує співвідношення клітин крові, дозволяє визначити густину, а також рівень ШОЕ (неспецифічний маркер запалення).

За яких симптомів даний аналіз може бути призначений лікарем:

Біохімічний аналіз крові

Біохімічний аналіз крові – це один з найбільш інформативних методів лабораторної діагностики за допомогою якого можна оцінити роботу фактично всіх органів. За допомогою такого дослідження можна відстежити роботу печінки, нирок, а також підшлункової залози. Крім цього він показує білковий, жировий та вуглеводний обмін речовин.
У переважній більшості даний аналіз використовують такі лікарі, як гастроентеролог, гінеколог, терапевт, кардіолог, а також уролог.

Загальний аналіз сечі

Загальний аналіз сечі дозволяє оцінити наскільки добре нирки виконують функцію фільтрації крові:

Бакпосів

Даний аналіз покаже за наявності, які саме бактерії присутні у вашому організмі та дозволить призначити правильне лікування. Під час даної процедури проводиться також антибіотикограма, яка при виявлені бактерій дозволяє оцінити, які ліки можуть допомогти у лікуванні даної інфекції.

Імунологічні дослідження

Імунологічні аналізи включають широкий спектр досліджень, що ґрунтуються на взаємодії між антигенами та антитілами. Зазвичай вони здійснюються для діагностики інфекційних захворювань, спричинених вірусами, бактеріями, грибами, простейшими або гельмінтами. Крім того, імунологічні методи широко застосовуються для виявлення алергічних реакцій, визначення маркерів онкологічних та аутоімунних захворювань.

Облік вагітності у Шпиталі Шептицького

Вагітність – неймовірно важливий та особливий етап життя жінки. У цей період вона потребує особливої уваги та турботи не лише від своїх рідних та близьких, але й лікаря. У цій статті детально розберемо, які обстеження варто пройти, коли потрібно стати на облік та що саме він в себе включає.

Коли вагітній потрібно стати на облік?

Стати на облік рекомендовано у перший триместр вагітності, оскільки це найбільш важливий етап вагітності. Перший триместр триває з 1 по 12 тиждень вагітності. За цей короткий термін у малюка формуються всі найважливіші органи, тому важливо пройти всі обстеження, щоб переконатись, що з малюком та майбутньою мамою все гаразд. Тому найбільш оптимальний період постановки на облік 10-12 тижнів вагітності.

У цей період важливо пройти такі обстеження:

Дані дослідження дозволять оцінити вашому лікарю гінекологу, як протікає вагітність та у разі потреба назначити додаткове лікування.

Що входить у пакет обстежень на другому триместрі вагітності?

Що входить у пакет обстежень на третьому триместрі вагітності?

Як стати на облік вагітності у Шпиталі Шептицького?

Для постановки на облік по вагітності у Шпиталі Шептицького потрібно:

Обмінна картка, що це та для чого потрібна?

Обмінна карта – це фактично історія вашої вагітності, вона знадобиться вам при поступленні у пологовий будинок або при екстрених ситуаціях. У ній зберігатимуться всі аналізи, обстеження, УЗД та вся необхідна інформація про вас та перебіг вашої вагітності. При постановці на облік дана книжка видається безкоштовно медичним закладом.

Мобільний паліатив: допомога та підтримка вдома

Мобільна паліативна допомога від Шпиталю Шептицького – це особлива медична послуга, яка надає підтримку та лікування важкохворих пацієнтів вдома.

Наша мета – забезпечити комфорт та якість життя вдома, використовуючи індивідуальний підхід до кожного пацієнта та його родини.

Основний принцип лікування в паліативному відділенні полягає у застосуванні мультидисциплінарного підходу до кожного пацієнта. У суті це взаємодія команди фахівців, до якої входять лікар, медична сестра, психолог, священик, реабілітолог і соціальний працівник, з метою вирішення проблеми пацієнта та його опікунів.

Надання паліативної допомоги ґрунтується на принципах доступності, високої якості та етичного ставлення до пацієнта та його родини. Це включає щоденний моніторинг стану хворого і застосування необхідних діагностичних і лікувальних методів у випадку змін його стану.

Послуга паліативної допомоги включає в себе:

  1. Діагностику стану здоров’я пацієнта/пацієнтки.
  2. Полегшення болю та інших симптомів невиліковної прогресуючої хвороби.
  3. Корекцію патологічних порушень та визначення потреб пацієнта/пацієнтки.
  4. Призначення лікування для подолання супутніх симптомів (закреп, нудота, задуха тощо).
  5. Консультування та навчання осіб, які здійснюють догляд за пацієнтом/пацієнткою.
  6. Профілактику та лікування відлежків.
  7. Координацію та співпрацю з іншими установами для забезпечення медичних, психологічних, соціальних та інших потреб пацієнта/пацієнтки.

 

Найнижчі ціни на всі медичні послуги в Ірпені

Наша клініка завжди готова забезпечити професійну допомогу не лише з медичної точки зору, але й у контексті підтримки і розуміння.

Наші лікарі – це висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи , що володіють експертизою в різних галузях:

Ми прагнемо забезпечити доступність якісної медичної допомоги для всіх наших пацієнтів, і тому розробляємо гнучкі тарифи, що враховують індивідуальні потреби та можливості кожного клієнта.

Приєднуйтеся до нас у Ірпені та отримайте професійні медичні послуги за доступними цінами!

 

Як обрати сімейного лікаря та які послуги можна отримати безкоштовно підписавши декларацію у Шпиталі Шептицького?

Оформлення декларації із сімейним лікарем у приватній львівській клініці – це ключовий крок для постійного медичного супроводу вашого здоров’я.

Для того, щоб укласти декларацію, достатньо зателефонувати на гарячу лінію 0800 200 112 або залишити заявку онлайн. Наш оператор готовий надати допомогу у виборі сімейного лікаря, який відповідає вашим потребам.

Після укладання декларації ви отримаєте можливість записуватися на прийом, отримувати консультації та рекомендації щодо вашого здоров’я, а також проходити профілактичні огляди. Підписавши декларацію в Шпиталі Шептицького у Львові, ви та ваша родина будете мати доступ до високоякісного медичного обслуговування.

Які послуги ви зможете безкоштовно отримати у Шпиталі Шептицького підписавши декларацію з сімейним лікарем?

 

Кваліфікована медична та психологічна підтримка постраждалим від сексуального насилля

Шпиталь Шептицького та БФ “СИЛЬНІ” об’єднують свою роботу, аби надавати кваліфіковану підтримку постраждалим від сексуального насилля у різних містах України: в Тернополі, у Львові та Ірпені.

Наша спільна робота ґрунтується на небайдужості та розумінні важливості допомоги людям, які пережили насилля. Разом зможемо оперативно та якісно реагувати на запити, аби якомога швидше зцілювати фізичні наслідки травмуючих подій. Адже це – вагомий крок до подальшого внутрішнього відновлення.

***

Якщо ви пережили сексуальне насилля після 24 лютого 2022 року, напишіть в особисті повідомлення на сторінку «Сильні» в Інстаграмі, у чат-бот @strong_help_bot, зателефонуйте за безкоштовним номером 0 800 202 334 або заповніть форму за посиланням у шапці профілю БФ «Сильні».

telegram